BAHÇELİ’NİN KAYIĞI

yeniiiiiiiiiiiiiiiiiii

BAHÇELİ’NİN KAYIĞI

Ülke politikası Bahçeli ile aynileşti:

O NE DİYOSA O

Erken seçimlere “O” karar verir…

Hatta devletin sistemini belirleme de onun işi!

Ne oluyoruz?

İktidar cephesi işin vahametinin farkına varmaya başladı ama artık çok geç…

**

Seçimi kazanmanın çantada keklik olmadığını gören iktidar cephesi, bütçe disiplinin bozulmasına aldırmadan seçim vaatlerini sıralamaya başladı. Muhalefet de uçuk- kaçık vaatlerde bulunmakta mahsur görmedi.

Bekara karı boşamak kolay ama sizler nikah kıyacaksınız.

**

Seçimi bir buçuk yıl önceye almanın gerekçesi sadece “dış güçler” mi?

Eğer öyleyse kazanılacak zafer dış güçleri yer yuf mu edecek?

İktidar, maddi vaatler dışında elle tutulur pek fazla bir şey söylemiyor.

Tayyip Bey seçilmezse ülke mahvolur iddiası, seçmeni eskisi kadar endişeye sevk etmiyor.

-Memleketin kaderi bir kişinin seçilmesine veya yaşamasına bağlı ise burada büyük bir sistem sorunu var demektir. Ki onun da müsebbibi belli- Zira 16 Nisan referandumu ile yönetimdeki tüm tıkanıklıklar aşılmıştı(!)

**

AK Parti içerisinden ve kalem erbabından duyduğumuz bir başka ortak sızlanma daha var. O da, kalitesiz ve şaibeli kişilerin ayıklanması.

Ortada ciddi bir sorun var demek.

Ayıklamayı kim ve nasıl yapacak?

Bir lider, partiyi, yerel yönetimleri, ekonomiyi iç ve dış politikayı, orduyu, savaşı, hukuku kısaca devleti yönetecek, hatta il, ilçe başkanlarını, vekil adaylarını belirleyecek ve hata yapmayacak.

Olacak iş mi?

Lider dışında yeri sağlam adam bırakılmadı.

Bahçeli’nin kayığı böyle bir şey…

Bunu siz mi istediniz yoksa Bahçeli mi?

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor. Resin ribonlar daha çok sentetik ve plastik etiketler için uygundur. Fiyatları Wax Resine göre daha pahalıdır. Resin ribon en dayanıklı ribon çeşididir. Aşınmaya, kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalacak etiketlerde tercih edilir.Tekstil baskılarında en ağır yıkamalara dayanıklı ribon olan resin ribon alkol testinde de çıkmamaktadır. Resin ribonla polyester, polimid, polipropilen ve polietilen etiketlere baskı yapmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksek seviyededir. Karışımında karbon, bazı kimyasallar, reçine ve balmumu kullanılır. Wax Resin ribonlar adından da anlaşılacağı üzere wax ile resin kalite ribon arasındadır. Fiyat olarak wax ribonların ortalama olarak 2 katı fiyatında resin ribonların ise yarı fiyatındadır. Bazı barkod yazıcılar normalde kağıt bazlı etiketler üzerine baskı için wax ribon kullanılması gerekiyorken wax resin ribona ihtiyaç duyarlar. Bu durum barkod yazıcının baskı kafası ile alakalıdır. Wax ribon, genel amaç ile ekonomik olarak termal transferi yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız wax ribonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribon çeşididir. Plastik bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin %90′ ına yakınına wax ribon ile baskı alabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
tüp mide, mide küçültme ameliyatı